| Brand | Apacer |
| Model | Apacer Panther Golden 4GB |
| Series | Panther |
| Capacity (GB/TB) | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Bus Speed(MHz) | 2666MHz |
| Number of Pin | 288 Pin |
| CAS Latency | 16-18-18-38 |
| Voltage | 1.20V |
| LED Lighting | No |
| Heatsink | Yes |
| Color | Black-Golden |
| Weight | Unmentioned |
| Warranty Details | Product life time |
Home›Shop›PC Component›RAM (Desktop)›Apacer›Apacer Panther Golden 4GB DDR4 2666MHz Gaming Desktop RAM


