| Brand | Lenovo |
| Model | Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 |
| Processor Brand | Intel |
| Generation | 13th |
| Processor Model | Core i7 13620H |
| CPU Cache | 24MB |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Display Size | 23.8 Inch |
| Display Type. | FHD LED Display |
| Display Resolution (Pixels) | 1920 x 1080 |
| Touch Screen. | No |
| RAM | 16GB |
| RAM Type | DDR5 |
| Hard Disk Drive (HDD) | No |
| Solid-State Drive (SSD) | 512GB |
| Optical Drive | No |
| Graphics Chipset | Intel UHD Graphics |
| Graphics Memory | Shared |
| WiFi | Wi-Fi 6, 11ax, 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Speaker (Built-in) | Yes |
| WebCam | Yes |
| Keyboard | Wireless Keyboard |
| Mouse | Wireless Mouse |
| Operating System | Free-Dos |
| Weight (Kg) | 6.0 kg |
| Color | Black |
| Warranty Details | 3 Year (Box Mandatory While Claiming) |
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 Gen Intel Core i7 13620H 16GB RAM 512GB SSD 23.8 Inch FHD Display Black All in One PC
Quick Overview
- Display Size: 23.8 Inch
- Display Resolution (Pixels): 1920 x 1080
- RAM: 16GB
- Hard Disk Drive (HDD): No
- Solid-State Drive (SSD): 512GB
- Graphics Memory: Shared
117,000৳
Compare


