| Brand | BDCOM |
| Model | BDCOM P1501DS |
| PON Interface | 1 x SC/UPC EPON |
| PON Port Connector Type | Unmentioned |
| PON Port Interface Type | SC/UPC |
| Ethernet Interface | Unmentioned |
| Network Management | Unmentioned |
| Power Supply | Input: 100-240V AC, Output: 12V/0.5A |
| Body Material | Plastic |
| Dimension | 80 x 75 x 24mm |
| Weight (Kg) | 0.1 kg |
| Warranty Details | 2 year |
BDCOM P1501DS 1GE EPON ONU
Quick Overview
- PON Interface: 1 x SC/UPC EPON
- PON Port Connector Type: Unmentioned
1,300৳
Compare

